Telefon
WhatsApp
Mail Gönder
İnstagram
Mepa Turizm Gıda Oto Alım Satım Ltd. Şti. | Personel

Personel Taşımacılığı

DAHA İYİ SERVİS TAŞIMACILIĞI

Personel taşımacılığı istanbul hizmetinde kurumsal şirketlerin seçimi olan Meva Turizm, sektörde yenilikçi yapısı ile lider konumunu korurken, personel taşımacılığı fiyatlarını en uygun ölçülerde tutmaktadır. Personel servis taşımacılığı şirketleri, firmaları, fiyatları ve diğer aklınıza takılan tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bizi diğer personel taşımacılığı yapan firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz kalite ile birlikte güven esaslı taşımacılık şirketi oluşumuz...


İSTANBUL'DA PERSONEL TAŞIMACILIĞI İÇİN : 0532 206 37 28

Personel taşımacılığı istanbul

İş verenlerin en büyük sorunu personellerin zamanında ulaşım yapamamasıdır. Her gün artan araç sayısı, yol çalışmaları, toplu ulaşım araçlarının yetersiz olması gibi bir çok olumsuz faktör bir araya geldiğin de gecikmeler kaçınılmaz oluyor.


Bu sebeple personel taşımacılığı istanbul içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmekte. Günümüz de artık lüks bir hizmet olmaktan çıkıp, tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Bununla birlikte personel taşımacılığı şirketleri sayı olarak artmakta ve en iyi servis firmaları konusunda bilgi sahibi olmakta zorlaşmaktadır.


Kaliteli ve güvenilir personel taşımacılığı hizmeti almak için bazı kriterleri bilerek, bunların ölçüsünde değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu değerlendirmelerin başında tercih edeceğin personel taşımacılığı şirketinin sektörde ki geçmişi, öz malı araç sayısı ve belgeleri gibi bazı detaylar var.

Personel Taşımacılığı Şirketleri

Her zaman müşterisinin yanında olan ve yapıcı yaklaşımlarıyla çözüm odaklı çalışma prensibimizle istanbul'da hali hazırda 500 araçla hizmet vererek, ortalama her gün sabah ve akşam olmak üzere 10.000 kişiyi taşıyoruz!

Bizim diğer personel taşımacılığı şirketleri içerisinde çalışma prensiplerimiz fark yaratıyor; Personel taşımacılığında araç yaşı olarak tüm araçlarımız 5 yaş olup, tamamen konfor için dizayn edilmiş Personel taşımacılığı yönetmeliğine uygun Bakımları günlük takip edilen A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper markalı araçlar Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan Isıtma ve soğutma sistemi sorunsuz çalışan Temizliğine dikkat edilerek her gün kontrolleri yapılan araçlarla hizmet vermekteyiz.