Telefon
WhatsApp
Mail Gönder
İnstagram
Mepa Turizm Gıda Oto Alım Satım Ltd. Şti. | Hakkımızda

MEPA TUR

1985 yılında personel taşımacılığına başlayan Şerif PAÇACI 1994 yılında sektördeki gelişimi ve profesyonel hizmet ihtiyacını karşılamak amacıyla şirketleşme yoluna giderek ŞAHPA TAŞIMACILIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ kurdu. Şirketi 2010 yılında oğlu Mehmet Ali PAÇACI devraldı. Daha dinamik ve teknolojik yapıya ulaşan firma birçok alanda faaliyet gösterdi. 2020 yılında isminin telaffuzunun zor olması sebebi ile isim değişikliğine gidilerek MEPA TURİZM GIDA OTO ALIM SATIM LTD ŞTİ. olarak yoluna daha emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye kararlıdır.


Kalite Politikamız

Verdiğimiz tüm hizmetlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlayıp, bu memnuniyeti koruyabilmek, müşterilerimizden bize tüm geri bildirimlerin etkili bir şekilde yönetilebilmesi ve sürekli olarak hizmetlerimizde iyileştirmeyi hedef alan bir kalite yönetim sistemi sağlayabilmektir. Aynı zamanda kalite yönetim sistemimizi sahip olduğumuz İSO 9001:2008 standartları doğrultusunda sunarak, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi doğrultusunda, Takım ruhu içerisinde çalışmalarımızı yaparak tüm birimlerin hedeflerine ulaşması, Performansımızı etkileyecek tüm çalışmaların belirlenmesi ve önleyici çalışmaların belirlenerek tedbirlerin alınması, Güvenli ve konforlu hizmeti zamanında ve sorunsuz olarak sunabilmek amacı ile tüm süreçlerin yürütülmesini sağlayabilmek, Müşterilerimizle çalışanlarımız arasında iletişimin daha güçlü olabilmesi adına bu yetkinlikleri arttırabilecek eğitimler düzenlenmesi, Kaynakların verimli ve etkin kullanılabilmesi için hizmetin sürekliliğini sağlamak, Teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilmek için, gerekli tüm araştırmaları ve yatırımları yapmak suretiyle ihtiyaç duyulan entegrasyonu sağlayabilmek. Biz Meva Turizm olarak kalite yönünden öncülüğümüz ile sektörde ki diğer firmalar arasında örnek bir kuruluş olabilmek için var gücümüzle çalışmayı esas alırız.


Vizyonumuz

Türkiye’de servis taşımacılığı sektöründe tanınan, aynı zamanda Türkiye ve dünya standartlarına ayak uydurarak, çağdaş yenilikleri takip eden, teknolojinin gerektirdiği tüm imkanları kullanan ve personel taşımacılığı sektöründe olabilecek tüm yeniliklere öncülük eden bir firma olmak ve diğer personel taşımacılığı firmalarının örnek aldığı bir kurum olmak. Müşterilerimizin bizimle güven içerisinde hissettiği ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir firma olmak ve bunu marka olarak duyurabilmek.


Misyonumuz

Firmamızın ana faaliyet konusu olan personel taşımacılığı hizmetinde her müşterimize özel yaptığımız çözüm odaklı çalışmalar, verdiğimiz hizmet öncesinde ve sonrasında kazandırdığımız güvenilirlik ile ticari ahlak anlayışını tüm müşterilerimize göstererek personel taşımacılığı firmaları arasında ilk seçim olmak…


Hedeflerimiz

Kurulduğu ilk günden bugüne kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek sürekli olarak kendisini ve araçlarını yenileyen firmamız bugün İSTANBUL ve yakın çevresindeki birçok firmanın taşımacılık ve organizasyonel işlerinde çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Çağın gereklerine uygun modern araçlarımızı ileri teknoloji ile donattık. Profesyonel kadromuz ile güvenli, konforlu, tam zamanında taşımacılık hizmetini sağlıyoruz.
Belgelerimiz